II NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.01.2020r.

1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

2. Trwają zapisy na weekend dla narzeczonych, czyli kurs przedmałżeński w terminie 13- 15 marzec w naszej szkole. Do udziału zapraszam wszystkie pary, które w tym roku zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa. Zapisy poprzez stronę internetową: www.ewangelizacjapelplin.pl

3. Znana jest już lokalizacja studni św. Jana Pawła II, którą wybudujemy na Madagaskarze. Będzie to miasteczko 20.000 Madiavato 120 km od stolicy. Siostry Orionistki, otwierają dla lokalnej społeczności mały szpital, przychodnię i porodówkę. Pilnie potrzebna jest woda ze studni dla tych obiektów. Z wody korzystać będą również pobliskie rodziny. Siostry mówią to prawdziwy cud, że ta informacja spadła nam z nieba. Bez wody nie możemy otworzyć naszego dzieła pomocy. A więc zaczynamy budowę z radością w sercu.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na niedzielę. W sobotę zapraszam: Mering Telimena, Grubba Elwira, Browarczyk Marlena, Wojciechowska Angelika, Buch Halina, Balcerak Zdzisława.

5. W tym tygodniu przypada święto Babci i Dziadka życzymy im dużo sił i zdrowia.

6. Życzę wszystkim dobrej niedzieli, dobrego tygodnia.