XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.10.2019r.

1. Dziś Dzień Misyjny. Modlitwą i ofiarą do puszki wspieramy dzieła misyjne na całym świecie w tym szczególnie naszych misjonarzy w Kenii.

2. Dziś Różaniec w kościele o 16.00 a po nim na plebanii spotkanie Rycerzy Kolumba.

3. W liturgii tygodnia: we wtorek św. Jana Pawła II.

4. W sobotę na cmentarzu w Lęborku został postawiony nowy pomnik dla śp. Ks. Czesława Łaszyńskiego. Kosztował 3500 zł. Wiele osób przekazało już swoje ofiary na ten cel. Za tydzień ogłaszam puszkę na ten cel. Brakuje jeszcze 1250 zł. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

5. Przy okazji przypominam o dokonaniu opłat za nowe pomniki na naszym cmentarzu i wniesieniu opłat za miejsce na cmentarzu co 20 lat.

6. W piątek pierwsze spotkanie w tym roku katechez małżeńskich tzw. Kursu przedmałżeńskiego. Do tych katechez zapraszamy młodzież po bierzmowaniu klas I i II szkół średnich.

7. 10 listopad przeżywać będziemy jubileusze małżeńskie na Mszy św. o 12.00. wszystkie pary obchodzące w tym roku okrągłe rocznice zechcą wrzucić kartkę na tacę z podaniem rocznicy ślubu. Zapraszamy do licznego udziału w tym dziękczynieniu.

8. Zapraszam do zapisów na ferie zimowe do Małego Cichego.

9. W dniach od 22 do 24 w Lęborku w Kornie odbędzie się weekend dla narzeczonych. Zapisy w Lęborku. Pary, które planują zawarcie sakramentu małżeństwa proszone są o wzięcie udziału w tym weekendzie. U nas taki weekend odbędzie się w marcu.

10. Zachęcam do kupna kalendarzy na przyszły rok po 10 zł i 5 zł.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na niedzielę. W sobotę zapraszam: Grzenkowicz Alicja, Maszota Ewelina, Mielewczyk Anna, Pawelczyk Alicja, Lejk Anna.

12. Życzę wszystkim dobrej niedzieli, dobrego tygodnia.