V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19.05.2019r.

1. W tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do Bierzmowania. W czwartek i piątek o godz. 19.00 obowiązkowe spotkania dla klasy 8 i 3 Gimnazjum.

2. W sobotę w katedrze w Pelplinie odbędą się święcenia kapłańskie. 2 naszych praktykantów Dk Paweł i dk Mikołaj zostaną wyświęceni na prezbiterów. Chętnych do wyjazdu do Pelplina serdecznie zapraszamy. Wszystkich diakonów polecajmy Bogu w serdecznej modlitwie.

3. Zapowiedzi przedślubne: Paulina Kwidzińska z Rozłazina i Grzegorz Zalewski z Łomży; Karolina Gawart z Rozłazina i Konrad Kobiela ze Strzebielina; Paulina Kreft z Wielistowa i Michał Mach z Rozłazina przygotowują się do sakramentu małżeństwa

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na niedzielę. W sobotę zapraszam: Witt Wioletta, Nowak Stefania, Grubba Elżbieta, Konkol Kamila.

5. Życzę wszystkim dobrej niedzieli, dobrego tygodnia.