XX Niedziela Zwykła -14.08.2022r.

1. W liturgii tygodnia: jutro w poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte z poświęceniem kwiatów i ziół jak w każdą niedzielę. We wtorek św. Stefana, we środę św. Jacka, w sobotę św. Bernarda.

2. Dziś taca inwestycyjna na nowy parking. Pamiętajmy również o ofiarach do puszki na zaadoptowaną rodzinę z Aleppo w Syrii.

3. We środę nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż i intencjami zbiorowymi na Mszy św.

4. Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Patelczyk z Wyb. Rozłazińskiego i Dawid Karczewski z Pużyc przygotowują się do sakramentu małżeństwa. O ewentualnych przeszkodach proszę poinformować biuro parafialne.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszam: Mering Telimena, Grubba Elwira, Browarczyk Marlena, Wojciechowska Angelika, Buch Halina.

6. Życzę Wszystkim Gościom i Parafianom dobrej niedzieli i dobrego tygodnia wakacji.