XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.07.2019r.

1. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek św. Bonawentury, we wtorek NMP z góry Karmel, w czwartek św. Szymona, w sobotę bł. Czesława.

2. Dziś taca inwestycyjna i puszka pomocy dla rodziny z Aleppo. Bóg zapłać za ofiary.

3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. poświęcenie samochodów z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiarą do puszki wspieramy polskich misjonarzy.

4. Są jeszcze wolne miejsca na wrześniową pielgrzymkę po Polsce. Zapraszam. Osoby zapisane proszę o odebranie kart uczestnictwa z programem pielgrzymki.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na niedzielę. W sobotę zapraszam: Czaja Barbara, Labuda Barbara, Pardyla Grażyna, Buch Stefania, Okrój Iwona, Cierocka - Szychta Marzena.

6. Życzę wszystkim dobrej niedzieli, dobrego tygodnia.