5 Niedziela Wielkanocna - 15.05.2022r.

1. Dziś o 16.00 nabożeństwo majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

2. W poniedziałek na Mszę św. o 18.00 zapraszamy rodziców oczekujących narodzin dziecka. W czasie modlitwy błogosławieństwo rodziców i dziecka relikwiami św. Joanny Beretta Molla.

3. We środę intencje zbiorowe i modlitwy ku czci św. Rity z poświęceniem róż.

4. W piątek na Mszy św. o 18.00 ostatnie wspólne spotkanie i modlitwa rodziców i kandydatów do bierzmowania, a po Mszy św. próba generalna dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. W sobotę o 16.00 - spowiedź dla kandydatów i świadków przed Bierzmowaniem.

6. Zapowiedzi przedślubne: Natalia Grzenkowicz z Dzięcielca i Przemysław Antczak ze Strzegocina przygotowują się do sakramentu małżeństwa.

7. W przyszłą niedzielę o. John opowie o pracy misyjnej w Kenii, o Domu Dziecka w Limuru i drukarni franciszkańskiej gdzie powstaje kenijski Rycerz Niepokalanej. Po Mszy św. ofiarą do puszki wesprzemy dzieła misyjne, wśród których pracuje o. John.

8. Parking na cmentarzu jest gotowy i można z niego korzystać. Pachołki drogowe na górnym parkingu wyznaczają strefę dojazdu do tego miejsca. Proszę nie blokować wjazdu na parking. Miejsc parkingowych jest teraz sporo, prosimy, aby nie parkować odtąd aut na podwórku plebańskim.

9. Przypominam o uiszczaniu opłat cmentarnych za nagrobki i pokładne.

10. Proszę również o opłaty za prenumeratę prasy katolickiej.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. W sobotę zapraszam kolejną grupę sprzątającą: Maszota Brygida, Mering Grażyna, Kiełtyka Marta, Spierewka Alicja, Browarczyk Teresa.

12. W poniedziałek pożegnaliśmy śp. Zygmunta Syldatk z Popowa. Dobry Jezu.

13. Życzę Wszystkim Gościom i Parafianom dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.