II NIEDZIELA ADWENTU - 05.12.2021r.

1. Dziś puszka pomocy katolikom na Wschodzie. Za tydzień ostatnia w tym roku taca inwestycyjna.

2. GIKiB i Strażacy Gminy Łęczyce zapraszają dzisiaj, w niedzielę na Wielki Mikołajkowy Spacer ulicami gminy. Początek o 15:00 przy nowej remizie,15:50 w Jeżewie, 16:10 w Redystowie, 16:20 w Karczemkach, 16:30 przy świetlicy w Dzięcielcu, 17:00 przy krzyżu w Nawczu, 17:30 na placu zabaw w Łówczu.

3. We wtorek intencje zbiorowe ku czci św. Charbela.

4. We wtorek przypada pierwsza rocznica utworzenia Męskiej Róży Różańcowej w obronie życia nienarodzonych. Członków Róży wraz z rodzinami zapraszamy na godzinę 18:00 na Mszę świętą, a po niej na spotkanie przy stole.

5. Osoby, które są w trakcie 33-dniowych rekolekcji przed oddaniem się Maryi zapraszamy w środę na 18:00 na kończącą rekolekcje adorację, podczas której dokonamy uroczystego aktu konsekracji.

6. We środę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu kończy się Rok św. Józefa. Na Mszy św. roratniej dokonamy aktu zawierzenia naszej parafii opiece św. Józefa i zamkniemy rok poświęcony Opiekunowi św. Rodziny.

7. W piątek rozpoczynamy Misje święte - Ku odnowie rodziny. Zapraszam serdecznie do gorliwego uczestnictwa. Program dotarł do każdej rodziny. Wisi również w gablocie i jest w Internecie. Zapraszam młodzież ze szkół średnich, studentów i młodzież pracującą do wzięcia udziału w naukach misyjnych w piątek i sobotę o godz. 20.00, a w niedzielę o 18.00.

8. W związku z Misjami, w tym tygodniu na filiach nie będzie Mszy św. we wtorek, środę i czwartek.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 poświęcenie medalików Niepokalanej dla dzieci klas III.

10. Osoby, które zapisały się na zimowisko w Małem Cichem prosimy o odbiór kart uczestnictwa. Zostało 8 wolnych miejsc.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, przygotowanie go na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę na kwiaty. Na sobotę zapraszam: Stojek Krystyna, Karczewska Justyna, Labuda Halina, Pięda Joanna, Ropela Jolanta.

12. Życzę Wszystkim Gościom i Parafianom dobrej niedzieli i dobrego tygodnia. Po Mszy świętej zapraszamy do Betanii na kawę, herbatę i ciasto.